Vil du have et uforpligtende tilbud?

Rådgiverne fra Sprachenmax glæder sig til støtte dig.

Skriv et kort resume af din opgave og send den til info@sprachenmax.com, så laver vi et transparent tilbud til dig.

 

 

Freiburg (Main)
Tel.: +49 761 - 456262155
E-Mail:
info@sprachenmax.com

 

Leverkusen
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail:
info@sprachenmax.com

 

Køln
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail:
koeln@sprachenmax.com

 

München
Tel.: +49 89 - 25557136
E-Mail:
muenchen@sprachenmax.com

 

Frankfurt
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail:
frankfurt@sprachenmax.com

 

Hannover
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail:
hannover@sprachenmax.com

 

Nürnberg
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail:
nuernberg@sprachenmax.com

 

Madrid
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail:
madrid@sprachenmax.com

 

Milano
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail:
milano@sprachenmax.com

 

Amsterdam
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail:
amsterdam@sprachenmax.com

 

Istanbul
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail:
istanbul@sprachenmax.com

 

København
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail:
dk@sprachenmax.com

 

Meyssac (France)
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail:
france@sprachenmax.com

 

Tradumax UK
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail:
uk@sprachenmax.com

 

Kontakt

callcenter-medium-2.png

Vores filialer.

Prisliste

preisliste-kl-pdf.jpg

Transparent prisdannelse på basis af ord i kildesproget.

Registrering

DIN EN ISO 9001:2008

Vi er registreret hos DIN EN ISO 9001:2008.

Imagebrochure

brochure-kl-pdf.jpg

Lær os at kende.

Kommentarer fra kunder

kundenstimmen.png

» Hurtig, hurtigere den hurtigst stor oversættelse selskab Sprachenmax.

» Elsker at få mit arbejde med stor kvalitet-kærlighed Sprachenmax.