Teklif talebi

Tercümax proje yöneticilerimiz hizmetinizdeler.

Isteklerinizi kisaca özetleyip service@tercumax.com mail adresine ilettiginizde, bizde size kisa süre içerisinde seffaf ve cazip bir teklif ile geri döneriz. Ayrica asagidaki telefonlardan da bizimle irtibata geçeblirsiniz..

 

 

Freiburg (Main)
Christaweg 42
79114 Freiburg
Tel.: +49 761 - 456262155
E-Mail:
info@sprachenmax.com

 

Leverkusen
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail:
info@sprachenmax.com

 

Köln
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: koeln@sprachenmax.com

 

München
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: muenchen@sprachenmax.com

 

Frankfurt am Main
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: frankfurt@sprachenmax.com

 

Hannover
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: hannover@sprachenmax.com

 

Nürnberg
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: nuernberg@sprachenmax.com

 

Düsseldorf
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: dus@sprachenmax.com

 

Hamburg
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: hamburg@sprachenmax.com

 

Berlin
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: berlin@sprachenmax.com

 

Madrid
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: madrid@sprachenmax.com

 

Mailand
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: milano@sprachenmax.com

 

Istanbul
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: istanbul@sprachenmax.com
www.tercumax.com

 

Amsterdam
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: amsterdam@sprachenmax.com

 

København
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: dk@sprachenmax.com

 

Meyssac
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: france@sprachenmax.com

 

Bathgate
+49 (0) 800 723 8506
E-Mail: uk@sprachenmax.com

 

Iletisim

callcenter-medium-2.png

Ofislerimizin konumlari.

Fiyat listesi

preisliste-kl-pdf.jpg

Seffaf fiyat politikasi.

Tescil

DIN EN ISO 9001:2008

ile tescilliyiz DIN EN ISO 9001:2008.

Brosür

brochure-kl-pdf.jpg

Hakkimizda fikir edininiz.