Overzicht van onze vestigingsplaatsen

 

 

Freiburg (Main)
Christaweg 42
79114 Freiburg
Tel.: +49 (0) 761 - 4562
E-Mail:
info@sprachenmax.com

 

Leverkusen
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail:
info@sprachenmax.com

 

Köln
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail: koeln@sprachenmax.com

 

München
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail: muenchen@sprachenmax.com

 

Frankfurt am Main
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail: frankfurt@sprachenmax.com

 

Hannover
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail: hannover@sprachenmax.com

 

Nürnberg
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail: nuernberg@sprachenmax.com

 

Düsseldorf
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail: dus@sprachenmax.com

 

Hamburg
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail: hamburg@sprachenmax.com

 

Berlin
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail: berlin@sprachenmax.com

 

Madrid
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail: madrid@sprachenmax.com

 

Mailand
Tel.: +49 (0) 800 723 8506milano@sprachenmax.com

 

Istanbul
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail: istanbul@sprachenmax.com
www.tercumax.com

 

Amsterdam
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail: amsterdam@sprachenmax.com

 

Meyssac
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail: france@sprachenmax.com

 

Bathgate
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail: uk@sprachenmax.com

 

Bathgate
Tel.: +49 (0) 800 723 8506
E-Mail: uk@sprachenmax.com

 

Kontakt

callcenter-medium-2.png

Overzicht van onze vestigingsplaatsen

Prijslijst

preisliste-kl-pdf.jpg

Transparante prijsstelling op basis van de woorden in de brontaal

Registratie

DIN EN ISO 9001:2008

Wj zijn geregistreerd op DIN EN ISO 9001:2008.

Imagebrochure

brochure-kl-pdf.jpg

Maak kennis met ons!

Klantenfeedback

kundenstimmen.png

» Briljant vertaalbureau, Tradumax, van harte aanbevolen

» In weinig tijd een zeer nauwkeurig vertaling.